Ürünler:

Pashmina Nedir? Pashmina Renk Kataloğu Fiyat Listesi Pashmina Bakımı Banka Bilgileri İletişim
YENİ BAŞLAYANLARA...

Yeni bir işe atılım yapmak istiyor, bunun için araştırma yapıyor ve bilgi topluyorsunuz.
Yeni başlangıçlar, yeni umutları ve yeni heyecanları oluşturur. Hedeflediğiniz nokta için çıktığınız yolda bazı riskleri almadan bir başlangıç söz konusu olmamakla birlikte acemilik döneminde ciddi başlangıç hataları yapıldığı gözlemlenmektedir.

Bunların en başında ticaretini yapacağınız ürün yelpazesinde mağazanızın olduğu şehir, sokak, mağaza konsepti ve hangi ürün grubunuz sizde daha iyi satacağının cevabını size ancak bu sektörde uzman bir danışmanlıkla mümkündür.

Genel olarak ürün siparişi tahminlerle belirlenmekte ve ciddi stok maliyetleri oluşmaktadır. Bu da paranızın doğru sektör de yanlış ürün çeşidine yatırmak demektir, Bu durum da satış istenen düzeyde olmadığı gibi yatırımcının da moralini bozan en önemli faktördür. Yapılan olası yanlış çeşidin hem size hem de size ürün satan veya sizi yanlış yönlendiren toptancının zararıdır. Bizim müşterilerimize söylediğimiz bir şey var “siz satamıyorsanız bu bizim de satamadığımız anlamına gelir” “ siz demek aslında biz demek, iste bu yüzden yeni başlayanlara bir soru yöneltiyoruz:

"Siz bu işi biliyor musunuz?"

"Biliyorum," diyen müşteriye her hangi bir yönlendirme ve tavsiyede bulunmamaya özen gösteriyoruz.

"Bilmiyorum, ben yeni başlıyorum, hiç tecrübem yok..." diyenlere ise yaklaşımımız şöyle oluyor:

Öncelikle hangi mağazanın hangi bölgede, kaç m2 olduğu varsa fotoğraflarını görerek bilgi topluyor ve bütçe belirliyoruz. Ve bu bütçe çerçevesinde tüm çeşidi sizin için biz yapıyor ve garanti veriyoruz. Bizim yaptığımız çeşit içinden satmayan ürün olursa, sattığınız ürünlerle değişimini yapıyor ve böylece, "Kazıklanır mıyım? Yanlı ürün, yanlış renk alır mıyım?" Sorularını ortadan kaldırıyoruz.

Bu süreçten sonra tüm siparişlerinizi kendiniz belirleyeceğiniz bir dönem başlıyor ve bu süreç de defolu ürün hariç hiçbir ürünü geri almıyor ve değişim yapmıyoruz. Çünkü artık ürün çeşidini, adedini ve rengini siz belirliyorsunuz. Çünkü artık siz bu işi bilen tarafındasınız.

Mağaza Bilgileri İçin Aşağıdaki Linklere Tıklayabilirsiniz

Negra CarpetMağaza Görselleri İçin Tıklayınız

Negra Handicraft olarak bir yıldan beri Cağaloğlu’nda faaliyet göstermekteyiz. En bi Pashmina ile tanışmamız yakın bir dostumuzun tavsiyesiyle gerçekleşti. O dönemde pashmina satmaya karar vermiştik isabet oldu. Özellikle En bi Pashmina’yı başta sahibi Uğur Bey olmak üzere Kemal Bey ve diğer arkadaşlara ürün tavsiyede doğru ürün, stok kontrolü, defolu ürün değişimi ve bir çok konudaki desteklerinden dolayı kendilerine işlerinde teşekkür eder işlerinde başarılarının devamını dilerim.

Hazim Armağan
www.negracarpet.comKafkas Butik & OtelMağaza Görselleri İçin Tıklayınız
Silk & SilverMağaza Görselleri İçin Tıklayınız
Cashmere LifeMağaza Görselleri İçin Tıklayınız