Ürünler:

Pashmina Nedir? Pashmina Renk Kataloğu Fiyat Listesi Pashmina Bakımı Banka Bilgileri İletişim


Hakkımızda


Firmamız özellikleri arasında ilk sırada yer alan müşteri odaklı çalışma, hem bizi hem de müşterilerimizi piyasada farklı bir konuma getirmektedir. Bu anlamda; üretimi ve ithalatı planlanan fikir aşamasındaki ürünler için müşterilerimizin tamamının fikirleri alınmakta ve bu bilgiler ışığında üretim ve ithalat gerçekleştirilmektedir. Özellikle PaşminaŞal, Fular ve Pareolarımızın piyasada yer alan bazı özel mağazaların vitrinlerini süslemesi ve bu ürünlerin ciddi talep görmesi bizi oldukça sevindirmekte ve gururlandırmaktadır.
 

Bir diğer çalışmamızsa özel müşterilerimizin kendi mağazası için istedikleri ve sadece kendileri için geliştirdiğimiz özel ürünlerdir. İstenen adetlerde yapılan ürünler sadece o müşteriye ait üretilmekte veya tarafımızdan müşterimiz için ithal edilmektedir.

Tüm gayretimiz, size en iyiyi, en güzeli ve en mükemmelini sunmak ve sadece size özel benzersiz ürünler geliştirmek, bunun için iş disiplini içerisinde ciddi zaman harcayarak çok çalışıyor ve yeni ithal ürünler için her ay en az onbeşbin km yol yapıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız pozitif geri bildirimler tüm bu mücadelemizin boşuna olmadığının göstergesi olsa gerek.