Ürünler:

Pashmina Nedir? Pashmina Renk Kataloğu Fiyat Listesi Pashmina Bakımı Banka Bilgileri İletişimÇalışma Koşulları

Çalışma Sistemimiz...

Bize göre, bir firmanın olmazsa olmazı çalışma prensipleridir.

Prensip ve ilkeleri olmayan firmalar, belli bir sistemi olmamasından dolayı çalıştıkları firmalarla da sorun yaşatmaları kaçınılmazdır.Bu bağlamda çalışma şartlarımız aşağıda bilgilerinize sunulmuştur...

Ödeme Şartları...

EN Bİ Hediyelik, tüm yeni müşterilerine uyguladığı sistem aynı olup, ilk 3 siparişi peşin olarak tahsil eder. Ödeme sipariş gönderiminden önce tahsil edilir.

4. Sipariş aşamasında tahsilâtın nasıl yapılacağı karşılıklı olarak konuşulmak suretiyle daha esnek bir hale getirilebilir.

Sipariş süreci...

Siparişlerinizi bize, e mail, faks veya telefonla iletebilirsiniz.

www.enbihediyelik.com.tr adresimizde tüm ürünlerimizin resimlerini ve renklerini görebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. İlk kez sipariş verecek olan firmaların sipariş formunda eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Aksi taktirde siparişileriniz ciddiye alınmayacaktır.

Satış temsilcimiz, siparişlerinizi adet ve çeşitliliğine göre sizinle irtibata geçip siparişlerinizle ilgili size detaylı olarak bilgi verilecektir.

Siparişlerinizin gönderimi...

Ürün gönderimleri, müşterilerimiz tarafından aksi bildirilmedikçe, firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderilir ve kargo bedeli müşteriye aittir.

Ürün iade ve değişimi hakkında...

Ürün değişimi, sadece defolu ürünler için geçerli olup, ürün tesliminden sonraki 10 günle sınırlıdır. Bu süreç geçtikten sonra değişim yapılmamaktadır.

EN Bİ Hediyelik; her müşterisinin, ürünleri beğenerek ve özgür iradesiyle aldığı varsayımından hareket eder. Ve bu yüzden satılan mal geri alınmaz ve değiştirilmez.